לוגו הורטל מכונות

MAZAK Solution Partners- הפיכת כל מפעל למפעל חכם

המיזם החדש של Yamazaki Mazak Corporation  מאפשר לכל מפעל להפוך למפעל חכם“.

ההתקדמות הטכנולוגית המשמעותית בשנים האחרונות הובילה לשינויים בצרכי השווקים השונים ולחיבור בין תעשיות שונות. השינויים לא פסחו גם על תחומי הייצור ועל עולם העיבוד השבבי, בו מגוון המוצרים והאפשרויות גדל כל הזמן, ואיתו גם הדרישות למוצרים מדויקים יותר, לתהליך ייצור יעיל יותר ולצוות מיומן ומקצועי שיהיה אמון עליו. מצב זה מחייב את החברות לשלב בתהליכי הייצור טכנולוגיות מתקדמות, כך שיהיה ניתן לייעל את התפעול ולייצר מוצרים טובים יותר בעלויות נמוכות יותר.

במטרה לתת פתרונות מיטביים ומלאים (הוליסטיים) לאתגרים הללו, יזמה חברת Yamazaki Mazak Corporation  מיזם בשם  “Mazak Solution Partners”. בבסיס המיזם- שיתוף פעולה בין מכונות MAZAK ובין יצרניות רובוטים וחברות תוכנה, המאפשר גם סינכרון נתונים של המכונה עם התוכנה להקלה על התכנון במחשבים משרדיים, וגם תיאום הפעולה עם מערכות אוטומציה משולבות רובוטים.

כך, כל מפעל עיבוד שבבי, אשר ישלב אוטומציה ורובוטיקה בתהליך הייצור יהפוך ל“מפעל חכם” עם יכולת תכנון מוצרים טובה יותר, ייצור בסדרות קצרות עם פחת מצומצם, זמני העברה קצרים יותר עם פחות זמני השבתה ועוד, ועל כן, יעיל יותר ועם תפוקה גבוהה יותר.

עוד על המיזם- בלינק המצורף

 

 

אולי יעניין אותך גם:

התוכנות החכמות של MAZAK

תעשיית העיבוד השבבי עומדת מול אתגרים רבים, בינהם מוצרים מסוגים...

עיבוד שבבי מדויק

עיבוד שבבי, או הסרה של חלקים מחומרי גלם שונים, הוא...
MAZAK 5 AXIS Variaxisi-600 SmoothX

מכונת CNC- האם לקנות מכונה חדשה או יד שנייה?

עבודה עם מכונת CNC מבטיחה עבודה מדויקת עם תפוקה גבוהה...

יש לכם שאלה על מה שקראתם? צרו איתנו קשר

דילוג לתוכן